_

ما قدمت داریم

پارس سرام 


کیفیت ، رمز ماندگاریست

کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده چینی بهداشتی و با به کارگیری توان بالقوه بخشهای طراحی، هنری، خلاقیت، تکنیک، آزمایشگاهها و بخش ویژه کنترل کیفی در زمینه تولید و ساخت انواع قطعات چینی بهداشتی در حاشیه جنوب شرقی تهران در سال ۱۳۴۶ توسط متخصصان ایتالیایی احداث گردید.
توان تولیدات وسيع و گوناگون در مدلهای متنوع از قبیل روشویی کابینتی، توالتهای فرنگی، زیرسنگی، توالتهای زمینی ایرانی و انواع روشویی و پایه در سایزهای مختلف در این واحد بزرگ ۱۴۲۰۰ تن بوده که با شعار (کیفیت رمز ماندگاریست) توانسته است بخش وسیعی از تولیدات خود را ضمن عرضه به بازارهای داخلی به کشورهای مختلف صادر نماید.
افتخارات این واحد بزرگ تولیدی، اتکاء به دانش فنی روز و نگرش به آخرین تحولات صنایع چینی بهداشتی جهان و دریافت چندین الوح و انتخاب واحد نمونه از طرف وزارت صنایع و معادن ایران و واحد نمونه صادراتی بوده که توانسته با حضوری مداوم در عرصه بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را ارائه نماید.
شرکت پارس سرام در سال ۱۳۹۳ سال حماسه اقتصادی با اتکاء به خداوند متعال و همت و تلاش پرسنل تلاشگر خود موفق به شکستن رکورد تولید سیفون یک تکه به تعداد
۱۰/۰۰۰ عدد در ماه گردید که این افتخار شعار پارس سرام با عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده چینی بهداشتی در کشور را بیش از پیش نمایان می سازد.

پارس سرام با نماد کسرام در بورس
پارس سرام با نماد کسرام در بورس
تاریخچه پارس سرام
تاریخچه پارس سرام
_
ما خلاق هستیم

تنوع کالایی 

پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده چینی بهداشتی در ایران با تولید بیش از ۱۵۰ طرح زیبا و متنوع در تمامی محصولات از جمله انواع توالت فرنگی، روشویی، توالت زمینی و محصولات خاص صادراتی، رکورددار تنوع بی نظیر محصول در بازار به شمار می رود.
این شرکت با طراحی و تولید محصولات متنوع از نظر فرمی و عملکردی، تمامی سلایق مشتریان داخلی و برون مرزی خود را ارج می نهد.

_

اعضای هیئت مدیره

_
اعضای هیئت مدیره

رئیس هیئت مدیره

محمدرضا کمالي پورآزاد

اعضای هیئت مدیره

نایب رئیس هیئت مدیره

مسعود محمدعلي خلج

اعضای هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

محسن عالي خاني

اعضای هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره

حميدرضا حامدي نيک

اعضای هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره

 اکبر تقي پور

_

ما به دنبال متخصصان هستیم

_

موقعیت های شغلی پارس سرام رادنبال کنید